Biyokütle Kazan Kül Temizleme

Temsilcisi olduğumuz İsviçre menşeili Explosion Power firmasının yüksek teknoloji ile ürettiği Shock Pulse Generator (SpGr) ile kömür, biyokütle ve atık kazanlarında kazan içerisinde oluşan külleri online olarak temizlemek mümkündür.

Kanıtlanmış temizleme teknolojisi ile her saat otomatik çalışan sistem sayesinde katı yakıtlı kazanların içerisinde membran duvarlar, kızdırıcı ve ekonomizer gibi  borular üzerinde biriken küller sürekli temizlendiğinden dolayı kazan yüksek verim ve performans ile çalışabilmektedir.

Dünyada şu anda en etkili kazan temizleme yöntemi olarak kullanılan bu sistem dünya üzerinde 1000 adetten fazla ünitede çalışmaktadır.

Temizleme Yöntemi

Kanıtlanmış çevrimiçi temizleme teknolojimizle, büyük kazan tesislerinde membran duvarları ve boru demetleri gibi ısı eşanjörü yüzeylerindeki tortular başarılı bir şekilde önlenebilir. 

Yenileme projelerinde tortular önemli ölçüde azaltılabilir. Bu yenilikçi Shock Pulse Teknolojisi, daha uzun çalışma süreleri, daha yüksek kazan kullanılabilirliği ve bakım ve işletme maliyetlerinde azalma elde etmenizi sağlar!

1000’den fazla kurulu Şok Darbe Jeneratörü (SPG), kentsel katı atık, endüstriyel atık ve kömür gibi çoklu yakıtların yanı sıra proses tesislerinde kritik kazan alanlarını kalıcı olarak temiz tutmaktadır. 
Atık, endüstriyel, kömür yakıtlı enerji santralleri ve proses tesisleri kalıcı olarak temiz!

Standartlaştırılmış Şok Darbesi Sağlam ve dayanıklı jeneratörler yeni̇li̇kçi̇ teknoloji̇
Yılların deneyimine dayanan uzman tavsiyesi
deneyim

Özelleştirilmiş çözümler otomatik kazan temizliği
Verimli ve istikrarlı tesi̇s i̇şletmesi̇

Kazan temizliğinde yüksek kalitenin sağlanması

Kazan işletim verilerinin analizi Veri analizinin optimizasyonu

Duruma genel bakış hızlı ve etkin destek ve bakım

Güvenilir cihaz sağlamak

Kazan çalışma süresinin uzatılması

Artan tesis verimliliği