Buhar Türbini

Ürünün sürekli gelişimi ve iyileştirilmesine yönelik taahhüdümüzle müşterilere yenilikçi çözümler sunuyoruz. Buhar türbini tasarımında, en son tasarım yazılımları ve araçlarını kullanarak üstün ürün çözümleri sunuyor, böylece müşterilerin daha yüksek performans ve katma değerli ürünler elde etmesini sağlıyoruz.

Buhar türbininin kurulum ve işletimindeki tüm müşteri ihtiyaçlarını, daha güvenilir performans ve daha kolay kullanım, hızlı başlatma, tek tuşla başlatma gibi özellikler dahil olmak üzere karşılıyoruz.
Önde gelen teknoloji ve buhar türbini endüstrisindeki zengin deneyim ile güçlü bir araştırma ve geliştirme ekibine dayanarak, şirket ürün performansını iyileştirmek için yeni teknolojiler geliştirmekte ve kullanmaktadır.

Buna dayanarak, bağımsız olarak yerli ve yabancı standartlara uygun yüksek verimli buhar türbini ürünleri geliştirdik ve müşterilere en son tasarım araçlarıyla daha yüksek performans ve daha yüksek katma değerli ürünler sunuyoruz.

Müşterilere tasarım, üretim, montaj, test ve bakım hizmetlerinin tamamını sunuyoruz. Gelişmiş üretim ekipmanlarına ve mükemmel bir test sistemine sahibiz. Buhar türbininin tüm ana bileşenleri fabrikada üretilmekte olup, destekleyici ekipmanlar yerli ve yabancı yüksek kaliteli tedarikçilerden seçilmektedir. Bu da ürün kalitesini ve ekipmanın zamanında teslimatını etkili bir şekilde sağlamaktadır.

Şirket, gelişmiş ve güvenilir teknolojiye, mükemmel süreç kalite sistemine ve profesyonel bir ekibe sahiptir, müşterilere kapsamlı kaliteli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerin buhar türbinlerinin uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlamak için profesyonel ve eksiksiz bir satış sonrası hizmet ekibimiz bulunmaktadır. Kullanıcıların sorunlarına 24 saat içinde yanıt vereceğimizi ve onarım planları önereceğimizi taahhüt ediyoruz.

Ürettiğimiz ürünler uluslararası standartlara uygundur. Tasarım şemalarını kapsamlı bir şekilde doğrulamak için birinci sınıf test tesislerimiz vardır ve bu da ürünlerin mükemmel performansını sağlar. Tedarikçilerimizin ve taşeronlarımızın da bu kalite standartlarına sıkı sıkıya uymalarını sağlıyoruz, kalite güvence programları ve standart işletim prosedürleri ile buhar türbini ve yardımcı sistemlerinin kalitesini ve güvenilirliğini garanti ediyoruz.

Hemen Arayınız 0542 260 16 16